08:10 / E Enjte, 09 Shkurt 2023 / AR

Moderatorja shqiptare sulmohet nga gjarpri live në studio

Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj “Rudina”, ku të ftuar kishte një veteriner.

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Ajo bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar.