00:51 / E Enjte, 15 Shkurt 2018

Mollie King vetëm me të brendshme dhe buzëqeshje për Shën Valentin (Foto)

Kantautorja dhe modelja e njohur angleze, Mollie King ka lënë të gjithë pa fjalë me pozat e saj për Shën Valentin.

Bukuroshja e njohur ishte veshur vetëm në të brendshme derisa ka realizuar disa poza ku ka ekspozuar linjat e saj fantastike, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

30 vjeçarja dukej mjaftë bukur dhe më plotë në sharm./Indeksonline/