14:12 / E Mërkurë, 19 Qershor 2019

Moment i pabesueshëm në autostradë, përleshja që rrallë shihet ndonjëherë

Një përleshje e rrallë është parë në një autostradë të SHBA-ve. Pas një zënke në rrugë, një i rritur i ka goditur dhe i ka marrë çelësin e veturës personit që ndodhej prapa tij me veturë.

Por, ai nuk qëndroi duarkryq duke tentuar ta godas gjersa ai po bëhej gati të nisej me veturë.

E tëra pati një fund edhe më dramatik të cilën duhet ta shikoni në videon e mëposhtëme./Indeksonline/