13:00 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / AR

Moment i sikletshëm/ Romeos i “shpërthejnë” pantallonat në një dasmë

Aktori e këngëtari shqiptar, Romeo Veshaj, po  bën xhiron e rrjetit me një moment që i ka ndodhur në një dasmë.

Aty shihet se atmosfera është në kulm dhe Romeo po e shijon në maksimum, shkruan Indeksonline.

Por, gjatë vallëzimit, i ka ndodhi e papritura.

Duke kërcyer atij iu shpërthyen pantallonat.

Më poshtë video./Indeksonline/