11:09 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Momenti kur emigranti e ndezë zjarrin në autobus (Video)

Një emigrant është xhiruar duke e bërë një akt të mjerë në një autobus në Londër.

Kamerat e autobusit kanë kapur momentin kur emigranti fshehurazi e ndezë zjarrin në autobus dhe del nga ai.

Pas pak minutave autobusi merr flakë duke shkaktuar panik në qytet./Indeksonline/