11:13 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Momenti kur një grua i hedh nga vetura plot para në rrugë

Një moment interesant është regjistruar në Kinë. Një grua ka hedhur plot para në rrugë nga një veturë në lëvizje.

Mediat kineze shkruajn se gruaja po përlahej me burrin e saj dhe si shenjë nervoze, ka hedhur shumë para nga vetura në rrugë.

Gjesti i një shoferi të kamionit dhe plot kalimtarëve të tjerë ka qenë vërtetë mbresëlënës.

Ata filluan të mbledhin paratë, për t’i dorëzuar më pas në policinë e trafikut./Indeksonline/