12:47 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Morena mund të blejë çdo gjë, por jo edhe këto gjëra

Morena Taraku shpesh na ka treguar që bën një jetë luksoze, madje ajo është një nga femrat shqiptare që ka prekur çdo cep të botës. Edhe pse është vënë në dyshim pasuria e saj, ish-missi vazhdon të shijoj jetën plot me aventura, shkruan Indeksonline.


Deri sa mbrëmë ajo postoi një fotografi ku shihej çanta e saj “Prada” dhe Iphon-i i saj i ri, Morena sot ka hedhur një fotografi tjetër në të cilën tregon se janë disa gjëra që thjeshtë nuk mund të blihen, e siç duket ajo ka nevojë pikërisht për këto gjëra./Indeksonline/