11:47 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Morena prezanton ‘dashurinë’ e saj

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Edhe pse e bukur dhe seksi, ajo vazhdon të deklarohet se është single.

Sot ajo ka postuar një fotografi, në të cilën shihet dorë për dorë me babain e saj, të cilin gjithmon si ‘dashurinë’ e saj më të madhe…/ORAinfo