18:37 / E Shtunë, 18 Maj 2024 / Gj. Sh

Morena shkëlqen në fustanin me xixa

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku ka shpërndarë disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram.

Si gjithmonë, modelja ka ekspozuar pjesët e saj bombastike të trupit.

Morena ishte veshur me një fustan ngjyrë gri me xixa, ku po shkëlqente njësoj si fustani.

Ajo njihet për jetën luksoze që bën. Veshjet e shtrenjta, shëtitjet e shumë detaje të tjera janë vetëm disa nga arsyet që emrin e saj e shohim shpesh në ballinat e mediave rozë. /IndeksOnline/