17:02 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Morena Taraku ‘e nxehtë’ në hotelet zvicerane

Morena Taraku është një nga femrat më të përfolura të show biz-it shqiptar.

Karriera artistike, dukja e saj dhe jeta luksoze bëjnë që ajo të jetë shpesh edhe pre e thashethemeve e komenteve të shumta.


Së fundmi ajo po qëndron në Zvicër, nga edhe përshëndet ndjekësit e saj në llogarinë Instagram me një fotografi provokuese.

Me një fustan të kuq dhe çizme të gjata e shtrirë nga shtrati, ajo shfaqet joshëse dhe atraktive si rrallë herë./Indeksonline/