19:57 / E Hënë, 14 Janar 2019

Morena Taraku nuk e ka problem, në mes të borës gjysmë e zhveshur del!

Morena Taraku iu ka bashkuar femrave të famshme të cilat kanë realizuar imazhe të ‘çmendura’ duke u zhveshur në mes të borës.

Ish-missi dhe këngëtarja e njohur, ka realizuar një fotosesion në mes të borës në një veshje sportive derisa ka zbuluar belin dhe padyshim linjat seksi, shkruan Indeksonline.

E tëra në të zeza, zeshkanja joshëse ka ardhur ‘përvëluese’ në temperatura minus që po mbizotërojnë në vendin tonë.

“Larg nga këtu” ka shkruar Morena në imazhin e realizuar në Brezovicë./Indeksonline/