19:52 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Morena Taraku provokon me ‘selfien’ e radhës

Morena Taraku iu qëndron afër adhuruesve me imazhet e ndryshme që publikon në rrjetet sociale.

Edhe këtë herë, zeshkanja seksi ka ndarë një fotografi goxha seksi, shkruan Indeksonline.

Para pasqyrës  në një fustan të zi dhe palltë të gjelbër, Morena dukej impresive.

Ndryshe, prej kohësh ajo ka filluar të jetojë në Turqi ndërsa edhe po punon në projektet të reja./Indeksonline/