22:08 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Mos e hudhni shishen plastike, ja disa truqe për t’i përdorur bashkë me kapakët (Video)

Uji është i pazëvendësueshëm.

Por, posa përfundoni me pijen e tij, mos mendoni ta hidhni shishen dhe kapakun.

Më poshtë mund të gjeni disa ide fantastike të cilat iu hyn në punë nga përdorimi i një shisheje plastike bashkë me kapakun e saj.

Për më shumë detaje ndiqeni videon e publikuar më poshtë: