11:57 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Moti me shi/ Vetura rrëshqet dhe aksidentohet te Kroi i Mbretit

Sot në Kosovë po mbretëron një mot jo i qëndrushëm, për këtë një numër i madh i aksidenteve kanë ndodhur në vend.

Një veturë në magjistralen Prishtinë-Pejë, saktësisht te Kroi i Mbretit, ka rrëshqitur nga rruga dhe është aksidentuar.

Shikoni videon më poshtë: