07:00 / E Enjte, 15 Gusht 2019

Moti për ditën e sotme

Dje në Kosovë mbretëroi një mot i ligë që u përcjell me shi dhe në disa vende edhe me breshër.

Ndërsa, sot pritet që të mbretëroj mot i ftohët. Sipas parashikimeve temperaturat më të larta do të jenë 23 gradë celsius.

Ndërsa në mbrëmje pritet që temperaturat të bien në 10 gradë celsius./Indeksonline/

Mos i humb