22:04 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

Moti për nesër, sërish temperatura të larta

Nesër do të merr mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare.

Mos i humb