12:06 / E Diele, 16 Shkurt 2020

Motoçiklisti provoi të bëjë akrobacione para policisë, por e pëson keq

Motoçiklistët njihen edhe për reputacionin e tyre jo të mirë në disa raste, e një gjë të ngjashme duket se ka dashur ta bëjë edhe një person.

Në një video të publikuar shihet një motoçiklist i cili pasi e sheh një veturë të Policisë, fillon të bëjë akrobacione me motoçikletë.

Mirëpo me këtë veprim motoçiklisti e pësoi keq, pasi që doli nga rruga dhe u rrëzua./Indeksonline/.

Mos i humb