15:24 / E Hënë, 13 Korrik 2020 / indeksADMonline

Motra e Ritës, Elena Ora, e ‘nxehtë’ nga pishina

Elena Ora është motra dhe njeriu më i afërt i këngëtares shqiptare, Rita Ora. Kurse, as me bukuri nuk mbetet, krahasuar me motrën e saj, këngëtaren e cila po i ‘pushton’ top listat botërore, shkruan Indeksonline.

Elena Ora vazhdon të jetë një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nëpër rrjetet sociale, falë paraqitjeve të saj, gjithnjë në formë të mirë, me shumë stil e plot shije.

Edhe në paraqitjen e fundit në Instagram, Elena ka dëshmuar se është një femër shumë e bukur, duke i bërë ‘konkurrencë’ motrës së saj Ritës. /IndeksOnline/