10:15 / E Enjte, 27 Shkurt 2020

Motra e Ritës, Elena Ora, shkëlqen me paraqitjen!

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore Rita Ora, është një nga yjet që po shkëlqen në arenën ndërkombëtare.

Duke gëzuar një famë të tillë, ajo merr vëmendje të madhe me paraqitjet publike që bën, shkruan Indeksonline.

Vëmendje nuk shpëtojnë pa marrë edhe familjarët e Ritës, siç është rasti i motrës së saj Elena, e cila njëherësh është edhe menagjere e këngëtares.

Së fundmi, Elena ka publikuar një fotografi, ku shihet në një formë mjaft të mirë, duke e dëshmuar se nuk ia “lëshon” rrugën Ritës sa i përket bukurisë dhe formave trupore. /Indeksonline/