12:24 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Motrat Kabashi nisin ditën në palestër, tregojnë superformat në veshje sportive

Ana dhe Arta Kabashi janë dy nga motrat më seksi të estradës shqiptare.

Që të dyjat, krahas talentit në muzikës dhe zërit unik që kanë, janë edhe format e tyre që binë në sy, shkruan Indeksonline.

Këngëtaret e njohura kujdesen teje mase për paraqitjen e jashtme dhe për linjat e tyre janë të përkushtuara maksimalisht në ushtrimet intensive në palestër.

Edhe ditën e sotme Ana dhe Arta e kanë nisur pikërisht në palestër teksa kanë pozuar para pasqyrës.

Motrat Kabashi ndryshe dukeshin “flakë” në veshje sportive./Indeksonline/