23:49 / E Premte, 18 Shtator 2020

Motrat Kardashian lansojnë parfumin e ri

Motrat Kardashian mund të kenë përfunduar show e tyre, por ato  mbeten të angazhuara me projekte të tjera.

Së fundi Kim, Khloe dhe Kourtney janë bërë bashkë për produktin më të ri të kozmetikës.

Ato së bashku kanë lansuar parfumin e ri “Diamonds” që është pjesë e koleksionit KKW fragrance.

Kujtojmë që përveç koleksioneve veçmas, motrat Kardashian-Jenner shpesh herë sjellin koleksione të përbashkëta./Indeksonline/