13:00 / E Hënë, 29 Nëntor 2021 / AD

Motrat seksi, Rina e Rudina me veshje të njëjtë (FOTO)

Janë të shpeshta rastet kur këngëtaret shqiptare i bëjnë të famshme motrat falë profesionit të tyre.

Një shembull të tillë e kemi tek reperja Rina Balaj dhe motra e saj Rudina, shkruan Indeksonline.

Çka ka poshtë syrit motra e Rina Balajt? - Prishtina Times

Përveç që kanë një raport tejet të afërt mes vete, ato duket se nuk e kanë problem të veshin rroba të njëra-tjetrës.

Motra e Rina Balaj ju lë pa fjalë, kaq joshëse

Në një imazh që ka publikuar Rina për festat e fundvitit, shihet se si e ka të veshur ‘crop top’ të njëjtë si të Rudinës.

Të dyja u shfaqen në super formë, duke u ekspozuar para mijëra fansave me linjat e tyre bombastike./Indeksonline/