22:47 / E Premte, 06 Dhjetor 2019

Mozzik gati të ‘djeg’ lojën, ja kur publikon projektin e ri

Pas ‘Dhelpër dinake’, Mozzik është gati për të ‘djegur’ edhe një herë lojën.

Të paktën kështu ka paralajmëruar vet  reperi në një postim të radhës që ka bërë në llogarinë e tij zyrtare të Instagramit, shkruan Indeksonline.

13 dhjetor digjet loja edhe niher”, ka shkruar Mozzik në përshkrimin e një fotografie bardhë e zi.

Mozzik edhe këtë herë ka treguar se bashkëpunëtorët e tij në këngën e re janë Rzon, Macloud dhe Entemedia.

Se çfarë ka përgatitur këtë herë reperi mbetet të shihet./Indeksonline/