20:41 / E Enjte, 02 Korrik 2020

Mozzik sjell versionin qesharak të hitit të fundit “Madonna”

Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Youtube.

E, pasi që kënga u pëlqye shumë, kjo ka bërë që Mozzik të sjell në version qesharak një pjesë të këngën së fundit.

Bashkë me të shihet edhe vëllai i tij, Getinjo dhe një mik i tyre teksa ata realizojnë versionin më ndryshe të këngës.

Ndërsa kujtojmë që sonte në mesnatë Mozzik sjell projekti  e ri në bashkëpunim me Kidën “PP”, ndërkaq reperi është drejt finalizimit të albumit të ri./Indeksonline/

View this post on Instagram

MADONNA REMIX 🤣🤣🤣 @getinjo @labinotl1

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Mos i humb