23:56 / E Hënë, 11 Nëntor 2019

Mozzik tregon për herë të parë se pse u largua nga ‘On Records’

Reperi Mozzik ka qenë i ftuar në Klan Kosova ku ka folur për shumë gjëra.

Ai ka rrëfyer për jetën e tij që nga fillimet e karrierës dhe deri më sot.Krahas pyetjeve për jetën private u pyet edhe për arsyen e largimit nga ‘On Records’.

Mozzik u përgjigj: ‘Erdh një kohë qe smujsha mo me vazhdu me ate menaxhment kom dasht mu bo i pavarur, kanë prit prej meje qe unë me i fy përkundrazi unë i respektoi i uroj sukses sa jemi kon bashk kem bo pun tmir kur jom hek prej tyne ndoshta sjom kon shum i pjekt, po tash ma mir me punu vet.’

Mos i humb