22:38 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / Ç.Q

MPJD mbulohet nga flamuri kuq e zi

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës është mbuluar ngjyrat kuq e zi.

Flamuri kombëtar kuq e zi është vendosur në ballë te ndërtesës së ministrisë, transmeton Indeksonline.

Nesër festohet 108 vjetori i Ditës së Flamurit dhe i Pavarësisë së Shqipërisë./Indeksonline/