75 Mall Live Search
21:55 / E Premte, 21 Qershor 2024 / MSH

Mundësi ideale që t’i gëzoni fëmijët në shtëpitë e juaja, porositni lodrat fantastike në ambientin familjar

“Alina’s Playland” është gati edhe për një sezone të re fantastike verore. Kompania kosovare ofron me qera lodrat më joshëse për fëmijë të cilat mund t’i keni në ambientet e juaja familjare për sa kohë të dëshironi.

Për ditëlindje, ahengje, piknik, mbledhi, dhe surprizën më të bukur për fëmijën tuaj rezervoni lodrat magjepsëse të Alina’s Playland”.

Risi e sezonit është edhe mundësia e zbulimit të gjinisë së bebeve me një pamje të bukur dhe me plot befasi. “Reveal dekore” dhe “Bubble House” janë dy mundësitë  e reja sezonale për të ua bërë ëndrrën realitet fëmijëve tuaj.

Për më shumë kontaktoni në:

+38349655540

Instagram: Alina’s Play-land

Facebook: Alina’s Playland

Tiktok: Alina_PlayLand

Viber\Whatsapp: +38349655540