14:18 / E Diele, 02 Gusht 2020

Munishi e uron Tovërlanin për vazhdimin e kontratës me Niklin

Afrim Tovërlani ka vazhduar kontratën me Feronikelin edhe për stinorin e ardhshëm.

Një gjë e tillë u bë e ditur nga vet klubi nga Drenasi, nëpërmjet një komunikate për media.

Nuk ka vonuar shumë dhe Tovërlani ka marrë edhe urimet e para për vazhdimin e kësaj kontrate.

Është trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi i cili ka uruar Tokin për këtë kontratë.

“Urime koleg i nderuar, Suksese Toki, Suksesi Nikli”, ka shkruar Munishi./IndeksOnline/

Mos i humb