07:50 / E Premte, 27 Janar 2023 / L K

Murati raporton sot për rritjen e tatimit në pronë

hekuran murati

Ministri i Financave, Hekuran Murati pritet të raportoj sot në Komisionin për Buxhet, Punë dhe Transfere në lidhje më rritjen vlerës së faturave të tatimit në pronë.

Konferenca do të mbahet në Kuvendin e Kosovës, duke filluar prej orës 11:00, transmeton IndeksOnline.