23:19 / E Premte, 31 Mars 2023 / Gj. Sh

Muriqi nervozohet me trajnerin e Mallorcas (VIDEO)

Vedat Muriqi nuk ishte në natën më të mirë sonte.

Skuadra e tij, Mallorca barazoi pa gola me Osasunën, shkruan IndeksOnline.

Sulmuesi kosovar u zëvendësua në minutën e 75-të, dhe kjo nuk i pëlqeu ”Piratit”.

Muriqi u nervozua me këtë vendim të trajnerit të Mallorcas, duke dal nga loja i nervozuar.

Më posht mund ti shikoni pamjet kur Muriqi e shpreh nervozën e tij gjatë momentit të zëvendësimit./IndeksOnline/