16:39 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Naomi Campbell nuk njeh moshë, trupi i saj si i një 20 vjeçareje (Foto)

Naomi Campbell është një nga ikonat e bukurisë. Ajo mbetet si një nga modelet më të kërkuara në botë. Po kaq e bukur dhe në formë vazhdon të duket edhe sot, ndonëse ka mbushur 48 vjeç, shkruan Indeksonline.


Modelja së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka postuar një fotografi, ku shihet me një fustan të bardhë ngjitur për trupi, ndërsa i vërehen edhe format trupore, që më të vërtetë ngjajnë të një 20 vjeçareje./Indeksonline/