09:37 / E Diele, 26 Gusht 2018 / indeksADMonline

“Ndalo së filmuari mua dhe më ndihmo”

“Ndalo së filmuari mua dhe më ndihmo!” polici i Houston ju drejtohet rojës së sigurisë që ta ndihmonte të dyshuarin i cili po tentonte ta merrte armën e tij, por ai refuzoj dhe vazhdoje ta filmonte.

Temat: