18:59 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ndërpritet rryma në Bukosh të Suharekës (Foto)

Energjia Elektrike është ndërprerë për disa minuta në vendvotimin në fshatin Bukosh të Suharekës.

Fotografi të siguruara nga KALLXO.com nga kjo qendër tregojnë se procesi i votimit në këtë qendër është duke u kryer për një kohë nënë dritën e telefonove dhe baterive.

Kryesuesi i KKZ Suharekë Skender Qelaj ka sqaruar se rryma është ndërprerë për shkak të defektit në siguresa. “E ka qitë siguresa pas pesë minutash është rregulluar problemi” ka thënë Elezaj.