13:11 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Ndërron jetë aktori kosovar, Shkëlzen Rraci

Aktori i njohur kosovar, Shkëlzen Rraci, raportohet se ditën e sotme (e hënë) ka ndërruar jetë nga kanceri në moshën 44-vjeçare.

Lajmi u bë i ditur nga miku i tij i ngushtë njëherësh aktori, Xhavit Haliti.

Ky i fundit ndau një shkrim në rrjetin social, Facebook, duke kujtuar momentet dhe projektet në të cilat ishin së bashku.