17:09 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ndërron jetë artisti i grupit të famshëm, zbulohet shkaku i vdekjes (Foto)

Menaxheri i grupit të mirënjohur ‘Maroon 5’ dhe vëllai i aktorit Jonah Hill, Jordan Feldstein, ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak në moshën 40-vjeçare.

Ai ishte baba i 2 fëmijëve dhe themeluesi i njërës prej kompanive të menaxhimit në USA.

Sipas familjarëve ai ka lajmëruar ambulancën përpara se të ndërronte jetë, por gjithsesi nuk kanë arritur ta shpëtojnë.

Image

 

Temat: