22:22 / E Hënë, 26 Shkurt 2024 / FR

Ndërron jetë babai i këngëtarit Kosovar

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë babai i këngëtarit të njohur kosovar Lok Komoni.

Këtë e ka bërë të ditur sekretari i AAK-së, Hajdar Sutaj, ku u shprehë që do ta kujtojmë gjithmonë si një burr i mirë, intelektual e professional.

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të mikut tim, Gani Komoni, prindit të shoku tim Lok Komoni! Bacen Gani do ta kujtojm gjithmonë si një burr të mir, intelektual, profesionalist, human, i dashur dhe shumë i respektuar! Shpirti i ti pushoftë në paqen e pasosur! Ngushëllimet me të sinqerta vlla Lok, shoku Kel, dhe gjithë familjes Komoni!”, tha ai./Indeksonline/