23:29 / E Mërkurë, 12 Gusht 2020

Ndërron jetë Polici nga Klina, dyshohet se shkaktar është COVID-19

Një pjesëtarë i Policisë së Kosovës ndërroi jetë sot.

Polici nga Klina, Gegë Prenaj i cili vdiq sot dyshohet të ketë qenë i prekur me COVID-19.

Prenaj ishte nga fshati Gjurgjevik i Madh i Klinës dhe i njëjti kishte punuar në stacionin e policisë në Klinë./Indeksonline/