21:17 / E Mërkurë, 13 Nëntor 2019

Ndeshja Çeki – Kosovë transmetohet në sheshin “Zahir Pajaziti”

Sfida e madhe kualifikuese në mes të Çekisë dhe Kosovës do të mund të shikohet edhe në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook, ka bërë të ditur se kjo ndeshje mund të shikohet në qendër të Prishtinës.

“Të enjten, në sheshin Zahir Pajaziti të gjithë në përkrahje të Kosovës. S’ka nevojë për bileta ë. Çeki – Kosovë 20:45. Fitorja na e mundëson rastin historik me Anglinë. Besa besëëëëë”, ka shkruar ai.

Mos i humb