23:01 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / Gj. Sh

Ndeshja Fiorentina – Olympiacos shkon në vazhdime

Ka përfunuar koha e rregulltë e finales së Conference League, mes Olympiacosit dhe Fiorentinës.

Rezultati pas 90 minutave lojë në në ”OPAP Arena” në Athinë, është i barabartë 0-0, duke e quar ndeshjen në vazhdime.

Se cila skuadrë do të fitojë trofeun e Ligës së Konferencës tashmë mund të vendoset pas extra-time./IndeksOnline/