22:39 / E Enjte, 26 Janar 2023 / Gj. Sh

Ndizet derbi, Reali barazon rezultatin ndaj Atelticos (VIDEO)

Është ndezur derbi i Madridit mes realit dhe Atleticos.

Mbretërit kanë arritur të barazojnë rezultatatin me golin e Rodrygos në minutën e 79-të.

Rezultati aktual 1-1/IndeksOnline/