17:20 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ndodh edhe kjo, nxënësi e kidnapon dhe përdhunon mësuesen

Një 19 vjeçar do të dal në gjyq pasi që po akuzohet për përdhunimin e një mësuesën të shkollës së mesme në Småland të Suedisë, transmeton Indeksonline.

Sipas informacioneve të mediave lokale thuhet se djaloshi kishte mbyllur derën e klasës dhe e kishte detyruar mësuesen me forcë të kryente marrëdhënie seksuale.

Përveç kësaj 19 vjeçari akuzohet se akuzohet se e kishte kidnapuar atë dhe e kishte postuar në Snapchat deri sa e detyronte me forcë të kryente marrëdhënie. /Indeksonline/