19:06 / E Shtunë, 19 Shtator 2020

Ndodh në Shqipëri: Babai ngacmon seksualisht vajzën e tij!

Një 54-vjeçar nga Kruja është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj të shoqes.

Sipas raportimit të ABC News në pranga është vënë personi me inicialet E.R, i cili po punonte si bari.

54-vjeçari do të dalë para gjykatës në dy ditët në vijim.