09:52 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Ndodhë në Brazil, kacafytet me bashkëlojtarin (Video)

Ndeshja mes Flamengos dhe Corinthians nuk ka shkuar mirë. Krejt kjo për shkak se lojtarët e Flamengos u kacafyten njëri me tjetrin.

Bëhet fjalë për Rhodolfon dhe Vizeun, të cilët kishin një moment të befasuar, transmeton IndeksOnline.

Mbrojtësi brazilian akuzoi sulmuesin dhe goditi me kokë pas një loje të dobët. Vetëm pak minuta më vonë, sulmuesi arriti të shënonte gol dhe festoi në mënyrën më të keqe, duke ia ngritur gishtin e mesit bashkëlojtarit.

Kjo situatë nuk është pëlqyer aspak nga trajneri i ekipit, i cili pritet t’i ndëshkoj dy futbollistët./IndeksOnline/