15:02 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Në ditët e fundit të shtatzënisë , Ariana Fejzullahu bën ndryshimin e papritur në pamje

Ermal Fezullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë në pritje të fëmijës së katërt.

Ariana e cila edhe pse në ditët e fundit të shtatzënisë po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur së fundi bëri të ditur se ka bërë një ndryshim në pamje duke freskuar flokët me shkurtim dhe ngjyrë. Ariana edhe me ndryshim e ri dukej mjaft mirë.

Kujtojmë që Ermali dhe Ariana janë prindër të tre fëmijëve, ndërsa së shpejti do të bëhen me katër./Indeksonline/