09:56 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ne emër të fajdeve dy persona marrin 2 mijë euro, arrestohen nga Policia

Janë arrestuar dy të dyshuar, pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë duke marrë 2.000€ në emër të fajdeve dhe detyrimit në Prizren.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarve, si dëshmi materiale janë sekuestruar: një fletore, një fishek, një thikë dhe dy celular.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Indeksonline/