16:21 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Në fustan të kuq, Xhensila po duket si ‘rrush’

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të bukura shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linjat e bukura që ka e të cilat bijën në sy në secilën paraqitje, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që bukuroshja ka hedhur së fundi u paraqitë mbresëlënëse. Në një fustan të kuq elegant , Xhensila zbuloj këmbët e gjata seksi.

Brunja joshëse dukej në formë të mirë dhe tejet tërheqëse.

Ndryshe, pas një pauze në muzikë Xhensila këtë vit ishte mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore ./Indeksonline/