23:54 / E Premte, 23 Tetor 2020

Në fustanin shumëngjyrësh, Rita e mahnitshme!

Rita Ora numëro mbi 16 milionë ndjekës në Instagram dhe prandaj kujdeset që gjithmonë të qëndroj afër adhuruesve të saj me imazhe nga puna dhe përditshmëria e saj.

Edhe këtë herë këngëtarja shqiptare publikoj disa fotografi që nuk kaluan pa vëmendje.

29 vjeçarja u shfaq në një fustan shumëngjyrësh dhe unik që ia theksonte gjoksin seksi.

“Fundjava po më thërret mua”, ishte mbishkrim që Rita bëri sipër imazheve që hodhi në Instagram.

Ndryshe, kujtojmë që Rita ka punuar intenzivisht në këngët e të cilat pritet të publikohen së shpejti./Indeksonline/