18:13 / E Enjte, 26 Nëntor 2020 / Blerim

Në këtë platformë televizive do të transmetohet ndeshja ndërmjet Sllovakisë dhe Kosovës

Sot me fillim nga ora 19:00, do të zhvillohet takimi ndërmjet Sllovakisë dhe Kosovës në basketball.

Ndeshja do të zhvillohet në kuadër të para-kualifikimeve për Kupën e Botës 2023, shkruan IndeksOnline

Kombëtarja jonë synon fitore në Bratisllavë, teksa pjesë e ekspeditës është edhe basketbollisti ynë, Alban Veseli.

Ndërsa, kapiten për “Dardanët” sonte në mungesë të Dradanë Berishës i cili rezultoi pozitiv me Covid-19, do të jetë Drilon Hajrizi.

Pra, ndeshjen mes Sllovakisë dhe Kosovës, do ta transmetojë, “ArtMotion”./IndeksOnline/