16:20 / E Mërkurë, 08 Korrik 2020

Në mes lulesh, Alketa Vejsiu shkëlqen me paraqitjen

Moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu, njihet për bukurinë dhe sharmin që e karakterizojnë.

Me drejtimin e emisioneve të shumta, ajo ka marrë simpatinë e publikut në masë të madhe, shkruan Indeksonline.

Madje secila paraqitje e saj, është e mirëpritur për publikun.

Njejtë ka bërë edhe me paraqitjen e fundit, ku ka pozuar në mes lulesh duke vënë në pah bukurinë dhe stilin e saj të veçantë. /IndeksOnline/

Mos i humb