13:50 / E Martë, 25 Shkurt 2020

Në mes të qytetit, Demi Rose, me poza josh

Është një femër e famshme dhe shumë e komentuar, e kjo për shkak të fizikut të saj të kompletuar.

Demi Rose ka më shumë e 13 milionë ndjekës në llogarinë e saj Instagram ku edhe sjell imazhe që s’lënë vend për imagjinatë.

Modelja e njohur nuk i “pëlqen” rrobat prandaj në shumicën e paraqitjeve shfaqet gjysmë e zhveshur, ashtu siç bëri herën e fundit.

24- vjeçarja postoi fotografi ku shihet në mes të qytetit Beverly Hills të Kalifornisë me një veshje që ekspozonte në mënyrë perfekte format e saj seksi.

Kujtojmë se Demi u bë e njohur pas lidhjeve të saj të shkurta me reperin Tyga dhe më pas Drake./Indeksonline/